Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ZNAJDŹ NAS:

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instytut Glottodydaktyki Polonistycznej UJ informuje,
że rekrutacja na intensywne programy języka i kultury polskiej – roczne i semestralne – rozpocznie się w drugiej połowie czerwca 2021 roku.  Zgodnie z decyzją Rektora UJ z 24 maja 2021 r. w sprawie organizacji kształcenia w roku akademickim 2021/2022 zajęcia będą prowadzone w formie kształcenia stacjonarnego z elementami kształcenia zdalnego oraz w formie nauczania w pełni zdalnego. W przypadku zmiany sytuacji epidemicznej zasady organizacji kształcenia mogą ulec zmianie.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

AKTUALNOŚCI
Zakończyliśmy Roczny Kurs Przygotowawczy
24 czerwca zakończyliśmy Roczny Kurs Przygotowawczy do Studiów w Polsce dla stypendystów NAWA.
Zmiany w formularzach aplikacyjnych kursów
Szanowni Państwo, prosimy uprzejmie o zapoznanie się ze zmianami dodanymi w formularzach aplikacyjnych kursów, na które prowadzimy aktualnie nabór (Szkoła Letnia, Obóz dla młodzieży, Lekcje online)
NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO STUDENTA ZAGRANICZNEGO
Studentka I roku studiów magisterskich Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego została laureatką X edycji konkursu na najlepszego studenta zagranicznego INTERSTUDENT 2020 organizowanego przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Fundację Edukacyjną Perspektywy.
ZAKOŃCZENIE SEMESTRU
31 stycznia 2020 roku w Auli Collegium Novum odbyło się uroczyste zakończenie pierwszego semestru zajęć dla studentów obcokrajowców, uczestniczących w rocznym/semestralnym intensywnym programie nauki języka i kultury polskiej.
NARODOWA AGENCJA WYMIANY AKADEMICKIEJ
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór na letnie kursy języka i kultury polskiej organizowane na różnych uczelniach w Polsce, między innymi przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UJ. Celem programu jest nauczanie i promocja języka polskiego i kultury za granicą poprzez umożliwienie zagranicznym studentom i obcokrajowcom-nauczycielom języka polskiego uczestnictwa w kilkutygodniowych kursach języka i kultury polskiej organizowanych w Polsce.