Zakończyliśmy Roczny Kurs Przygotowawczy

03.07.2020
24 czerwca zakończyliśmy Roczny Kurs Przygotowawczy do Studiów w Polsce dla stypendystów NAWA.
więcej o Zakończyliśmy Roczny Kurs Przygotowawczy
Zmiany w formularzach aplikacyjnych kursów

01.04.2020
Szanowni Państwo, prosimy uprzejmie o zapoznanie się ze zmianami dodanymi w formularzach aplikacyjnych kursów, na które prowadzimy aktualnie nabór (Szkoła Letnia, Obóz dla młodzieży, Lekcje online)
więcej o Zmiany w formularzach aplikacyjnych kursów
NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO STUDENTA ZAGRANICZNEGO

05.03.2020
Studentka I roku studiów magisterskich Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego została laureatką X edycji konkursu na najlepszego studenta zagranicznego INTERSTUDENT 2020 organizowanego przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Fundację Edukacyjną Perspektywy.
więcej o NAGRODA DLA NAJLEPSZEGO STUDENTA ZAGRANICZNEGO
ZAKOŃCZENIE SEMESTRU

05.03.2020
31 stycznia 2020 roku w Auli Collegium Novum odbyło się uroczyste zakończenie pierwszego semestru zajęć dla studentów obcokrajowców, uczestniczących w rocznym/semestralnym intensywnym programie nauki języka i kultury polskiej.
więcej o ZAKOŃCZENIE SEMESTRU
NARODOWA AGENCJA WYMIANY AKADEMICKIEJ

05.03.2020
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór na letnie kursy języka i kultury polskiej organizowane na różnych uczelniach w Polsce, między innymi przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UJ. Celem programu jest nauczanie i promocja języka polskiego i kultury za granicą poprzez umożliwienie zagranicznym studentom i obcokrajowcom-nauczycielom języka polskiego uczestnictwa w kilkutygodniowych kursach języka i kultury polskiej organizowanych w Polsce.
więcej o NARODOWA AGENCJA WYMIANY AKADEMICKIEJ
PROGRAM DLA BLOOMSBURG UNIVERSITY

05.03.2020
W piątek 17 stycznia 2020 roku w Auli Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste zamknięcie programu zorganizowanego przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UJ dla Bloomsburg University z Pensylwanii. W spotkaniu uczestniczył prof. dr hab. Armen Edigarian, prorektor UJ ds. dydaktyki. Studenci otrzymali świadectwa uczestnictwa, pamiątkowe znaczki UJ oraz firmowe koszulki Szkoły Języka i Kultury Polskiej. Po uroczystości studenci zwiedzili Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o PROGRAM DLA BLOOMSBURG UNIVERSITY