Zima z językiem polskim

15.01.2018
Wszystkich zainteresowanych nauką języka polskiego zapraszamy w lutym i marcu na intensywne dwutygodniowe kursy.
więcej o Zima z językiem polskim

22.08.2017
W dniach 21-25.08.2017 biuro Szkoły Języka i Kultury Polskiej pracuje w godzinach 11.30-15.00.
więcej o Komunikat

Wycieczka - Galeria

02.08.2017
więcej o Wycieczka - Galeria

Zima z językiem polskim

30.01.2017
W poniedziałek 30 stycznia 2017 r. rozpoczął się 2-tygodniowy intensywny kurs języka polskiego organizowany w ramach programu „Zima z Językiem Polskim”. Zainteresowanych nauką języka polskiego zapraszamy na kolejne kursy
więcej o Zima z językiem polskim

University of Guelph

16.11.2011
W kwietniu w Szkole Języka i Kultury Polskiej UJ odbyło się spotkanie dyrekcji Szkoły z przedstawicielem kanadyjskiego University of Guelph - dr Pawłem Bartlewskim, podczas którego zostały omówione szczegóły semestralnego programu dla grupy 20 kanadyjskich studentów. Program będzie realizowany od 1 września do 10 grudnia 2011, a uczestniczący w nim studenci, poza nauką języka polskiego, będą mieli okazje poznać zagadnienia z zakresu historii Polski, sztuki polskiej oraz nauk społecznych.
więcej o University of Guelph