Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

LEKCJE INDYWIDUALNE ONLINE

Szkoła Języka i Kultury Polskiej oferuje kursy internetowe dla osób, które nie mają możliwości uczestniczenia w zajęciach stacjonarnych lub preferują lekcje on-line.

Zapraszamy wszystkich, którzy planują przyjazd do Polski i chcieliby przygotować się do pobytu w naszym kraju pod kątem językowym lub przeciwnie, właśnie z Polski wyjeżdżają, ale nie chcą tracić kontaktu z polszczyzną.

Lekcje online są doskonałą propozycją także dla osób, które posługują się sprawnie językiem polskim w mowie, ale chciałyby udoskonalić swoje umiejętności w zakresie pisania, lektury i analizy tekstów lub poprawności gramatycznej oraz przygotować się do zdawania państwowych egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego.

Kursy online prowadzone są przez wyspecjalizowanych nauczycieli, którzy dostosowują czas trwania lekcji i częstotliwość spotkań do Państwa indywidualnych potrzeb. Lekcje online prowadzone są za pośrednictwem Skype'a oraz uniwersyteckiej platformy Moodle, na której zamieszczane są wszystkie materiały edukacyjne.

  • Od 01.10.2022 r. do 30.09.2023 r. cena 1 godziny akademickiej (45 minut) wynosi 95,00 PLN. 
  • Od 01.10.2023 r. do 30.09.2024 r. cena 1 godziny akademickiej (45 minut) wynosi 105,00 PLN. 

Kontakt: plschool@uj.edu.pl

 

Pliki do pobrania
pdf
Formularz zgłoszeniowy – Lekcje online