Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

JESIEŃ Z JĘZYKIEM POLSKIM

Zapraszamy na dwa intensywne dwutygodniowe kursy języka polskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w ramach programu "Jesień z Językiem Polskim".

Terminy:

 • I termin: 31 sierpnia-11 września 2020 / zgłoszenia przyjmujemy do 28 sierpnia 2020
 • II termin: 14-25 września 2020 / uwaga – przedłużony termin przyjmowania zgłoszeń do 10 września 2020


KURSY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE I STACJONARNIE
Dla osób na stałe przebywających w Krakowie możliwa jest formuła programu stacjonarnego w siedzibie Szkoły przy ulicy Garbarskiej 7a, w centrum Krakowa (5 minut spacerem od Rynku Głównego). Warunkiem uruchomienia kursu stacjonarnego jest zebranie minimalnej liczby uczestników w grupie (minimum 5 osób).

 

 • Kursy: Każdy z kursów składa się z 50 godzin akademickich nauki języka polskiego (1 godzina akademicka = 45 minut).
 • Opis kursu: Kurs ma charakter ogólny. Uczestnicy rozwijają i doskonalą wszystkie sprawności językowe tj. mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie. Poznają też i poszerzają swoją znajomość gramatyki i słownictwa. Program kursu dostosowany jest każdorazowo do potrzeb i poziomu uczestników, który jest określany na podstawie testu plasującego na uniwersyteckiej platformie Lajkonik oraz rozmowy z lektorem na pierwszych zajęciach.
 • Zajęcia: od poniedziałku do piątku, 5 godzin akademickich dziennie, od 9:00 do 13:15 czasu polskiego.

 • Wykorzystywane platformy nauczania: Lajkonik, Webex, MS Teams, BigBlueButton, Skype (w zależności od preferencji lektora i grupy).

 • Punkty ECTS: Możliwość uzyskania 3 punktów ECTS za każdy z kursów pod warunkiem zdania egzaminu końcowego.

 • Dyplomy, certyfikaty: Każdy kursant otrzyma świadectwo uczestnictwa w programie, a osoby, które zdadzą egzamin końcowy – dyplom z oceną oraz liczbą uzyskanych punktów ECTS.
  W przypadku zajęć w formule online uczestnicy otrzymają skan dokumentów w pliku PDF na podany w aplikacji adres mailowy, a na życzenie oryginały wyślemy pocztą.

 • Cena: 1590 złotych.

Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy płatności kartą bezpośrednio w Biurze Księgowości Szkoły – prosimy wyłącznie o wnoszenie opłat przelewem bankowym lub podanie danych karty płatniczej w formularzu aplikacyjnym w celu zdalnego pobrania należności.

Pliki do pobrania
pdf
Formularz zgłoszeniowy