Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

JESIEŃ Z JĘZYKIEM POLSKIM

Zapraszamy na dwa intensywne dwutygodniowe kursy języka polskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w ramach programu "Jesień z Językiem Polskim" 2022.

Terminy:

  •  I termin: 5 września - 16 września 2022 / zgłoszenia przyjmujemy do 28 sierpnia 2022
  •  II termin: 19 września – 30 września 2022 / zgłoszenia przyjmujemy do 5 września 2022

KURSY ODBYWAJĄ SIĘ STACJONARNIE

Zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły przy ulicy Romana Ingardena 3, 30-060 Kraków. Warunkiem uruchomienia kursu stacjonarnego jest zebranie niezbędnej liczby uczestników w grupie (minimum 5 osób).
Uprzejmie informujemy, że w celu zapisania się na program „Jesień z językiem polskim” niezbędne jest przesłanie kompletnego formularza zgłoszeniowego.

  •  Kursy: Każdy z kursów składa się z 50 godzin akademickich nauki języka polskiego (1 godzina akademicka = 45 minut).
  •  Opis kursu: Kurs ma charakter ogólny. Uczestnicy rozwijają i doskonalą wszystkie sprawności językowe tj. mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie. Poznają też i poszerzają swoją znajomość gramatyki i słownictwa. Program kursu dostosowany jest każdorazowo do potrzeb i poziomu uczestników, który jest określany na podstawie testu plasującego na uniwersyteckiej platformie Open UJ oraz rozmowy z lektorem na pierwszych zajęciach.
  •  Zajęcia: od poniedziałku do piątku, 5 godzin akademickich dziennie, od 15:00 do 19:15 czasu polskiego.
  •  Punkty ECTS: Możliwość uzyskania 3 punktów ECTS za każdy z kursów pod warunkiem zdania egzaminu końcowego.
  •  Dyplomy, certyfikaty: Każdy kursant otrzyma świadectwo uczestnictwa w programie, a osoby, które zdadzą egzamin końcowy – dyplom z oceną oraz liczbą uzyskanych punktów ECTS.
  •  Cena za jeden kurs: 1590 PLN.

Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy płatności kartą bezpośrednio w Biurze Księgowości Szkoły – prosimy wyłącznie o wnoszenie opłat przelewem bankowym lub podanie danych karty płatniczej w formularzu aplikacyjnym w celu zdalnego pobrania należności.

W celu zapisu na kurs, prosimy o przesłanie kompletnego formularza aplikacyjnego w formacie PDF na adres mailowy: plschool@uj.edu.pl. Potwierdzenie przyjęcia oraz wszelkie dalsze informacje uzyskają Państwo w odpowiedzi drogą elektroniczną.

 

Pliki do pobrania
pdf
Formularz aplikacyjny - Jesień z językiem polskim