Szkoła Języka i Kultury Polskiej jest jednostką podległą organizacyjnie Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie. W Centrum organizowane są intensywne semestralne i roczne programy języka i kultury polskiej, natomiast Szkoła ma w swojej ofercie nieintensywne kursy semestralne.

INTENSYWNE PROGRAMY JĘZYKA I KULTURY
ORGANIZOWANE PRZEZ CENTRUM JĘZYKA
I KULTURY POLSKIEJ W ŚWIECIE

Program jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą w bardzo intensywny sposób uczyć się języka i kultury polskiej. W trakcie 15-tygodniowego kursu prowadzone są zajęcia uczące różnych sprawności języka polskiego. Tygodniowo oferujemy do 30 godzin zajęć dydaktycznych.  Popołudniami i wieczorami proponujemy szereg wykładów i warsztatów poświęconych kulturze i społeczeństwu. Zajęcia prowadzą specjaliści, pracownicy etatowi bądź absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

NIEINTENSYWNE SEMESTRALNE KURSY JEZYKA
POLSKIEGO „MY POLISH" ORGANIZOWANE
PRZEZ SZKOŁĘ JĘZYKA I KULTURY POLSKIEJ

Zapraszamy na nieintensywne, semestralne kursy języka polskiego dla obcokrajowców ("My Polish") w wymiarze 60 godzin lektoratowych. Programy rozpoczynają się w październiku (I semestr) i w lutym (II semestr). Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Terminy zajęć są ustalane w godzinach pasujących wszystkim uczestnikom kursu.

 

  • I semestr: 01.10.2018-01.02.2019
  • II semestr: 18.02.2019-21.06.2019

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…