Przejdź do głównej treści strony


INTENSYWNE KURSY DWUTYGODNIOWE

Zapraszamy na intensywne dwutygodniowe kursy języka polskiego. Kursy odbywają się co roku w lutym i marcu oraz we wrześniu.

Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania

  • 50 godzin zajęć językowych
  • możliwość zdawania egzaminu, otrzymania świadectwa i 3 punktów kredytowych ECTS
  • małe grupy
  • dyplomowani lektorzy języka polskiego jako obcego.

Terminy najbliższych kursów w ramach programu:

„Zima z językiem polskim" 

  • 11-22 lutego 2019
  • 25-8 marca 2019

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

KRÓTKOTERMINOWE I SEMESTRALNE KURSY DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP Z UCZELNI BĄDŹ INSTYTUCJI ZAGRANICZNYCH

Szkoła Języka i Kultury Polskiej proponuje zagranicznym uczelniom bądź instytucjom programy, których profil, tematyka i terminy zostaną ściśle dostosowane do wymagań kontrahenta. Oferujemy zarówno kursy krótkoterminowe, jak również programy typu „Semester Abroad". Zajęcia dydaktyczne obejmują naukę języka polskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, jak również wykłady dotyczące szeroko pojętych zagadnień związanych z Polską (historia, kultura, sztuka, geografia, ochrona środowiska, ekonomia, socjologia, przemiany społeczne i polityczne itp.). Oferta dydaktyczna może być uzupełniona programem turystyczno – krajoznawczym oraz kulturalnym. Szkoła jest w stanie zapewnić grupie opiekę pilota oraz pomóc w znalezieniu zakwaterowania.

 

 

 


KURSY INTERNETOWE
INDYWIDUALNE LEKCJE ONLINE

Szkoła Języka i Kultury Polskiej oferuje kursy internetowe kursy internetowe dla osób, które nie mają możliwości uczestniczenia w zajęciach stacjonarnych lub preferują lekcje online. Lekcje online są doskonałą propozycją także dla osób, które posługują się sprawnie językiem polskim w mowie, ale chciałby udoskonalić swoje umiejętności w zakresie pisania, lektury i analizy tekstów lub poprawności gramatycznej oraz przygotować się do zdawania państwowych egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego.

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

LEKCJE INDYWIDUALNE
KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU
CERTYFIKATOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO

Szkoła Języka i Kultury Polskiej dysponuje grupą wykwalifikowanych lektorów, specjalizujących się w indywidualnych formach nauczania języka polskiego jako obcego. Terminy zajęć, ich miejsce oraz profil w pełni dostosowujemy do życzeń kontrahenta. W ramach kursu lektor może koncentrować się na doskonaleniu ogólnej znajomości języka polskiego, jak również na ćwiczeniu wybranych sprawności językowych, określonych tematów oraz poszerzaniu specjalistycznego słownictwa. Oferta obejmuje także przygotowanie do zdawania Państwowego Egzaminu Certyfikatowego z Języka Polskiego jako Obcego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…