Szkoła Języka i Kultury Polskiej zaprasza w lipcu i sierpniu na wakacyjny program języka i kultury dla dorosłych (Szkoła Letnia). Młodzieży w wieku od 13 do 17 lat proponujemy obozy językowe „Lato Odkrywców". Absolwentów szkół średnich, którzy planują studia w Polsce zapraszamy na wakacyjne kursy przygotowujące do studiów.

 SZKOŁA LETNIA 2019

W lipcu i sierpniu zapraszamy do Szkoły Letniej. Programy letnie dają możliwość studiowania języka i kultury polskiej a także historii, sztuki, zagadnień społecznych, politycznych i ekonomicznych, jednocześnie są sposobem na spędzenie niezapomnianych wakacji w Krakowie.

A 4-tygodniowy: 4-31 lipca
B 6-tygodniowy: 4 lipca-14 sierpnia
C 3-tygodniowy: 4-24 lipca
D 3 3-tygodniowy: 25 lipca-14 sierpnia

Dowiedz się więcej…


OBÓZ MŁODZIEŻOWY
„LATO ODKRYWCÓW"

Latem 2018 Szkoła Języka i Kultury Polskiej UJ organizuje obóz dla młodzieży w wieku 13-17 lat „Lato Odkrywców". Wszystkich zainteresowanych nauką języka polskiego zapraszamy do nas w terminach:

 

TERMINY

  • 7-20 lipca 2019
  • 21 lipca-3 sierpnia 2019

 

 

Dowiedz się więcej…

 

WAKACYJNY KURS
PRZYGOTOWUJĄCY DO STUDIÓW W POLSCE

  • Planujesz studia w Polsce?
  • Szukasz dla siebie najlepszej uczelni?
  • Interesują Cię stosunki międzynarodowe, ekonomia, medycyna, prawo, nauki humanistyczne?
  • Chcesz rozwijać swoje zainteresowania i pasje?

Szkoła Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje wakacyjny KURS PRZYGOTOWAWCZY dla osób zainteresowanych podjęciem studiów w Polsce. Kurs jest skierowany do osób znających języki słowiańskie

Dowiedz się więcej…