Перейти до основного змісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Skip banner

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

JESIEŃ Z JĘZYKIEM POLSKIM

Zapraszamy na dwa intensywne dwutygodniowe kursy języka polskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w ramach programu "Jesień z Językiem Polskim" 2022.

Terminy:

  •  I termin: 5 września - 16 września 2022 / zgłoszenia przyjmujemy do 28 sierpnia 2022
  •  II termin: 19 września – 30 września 2022 / zgłoszenia przyjmujemy do 5 września 2022

KURSY ODBYWAJĄ SIĘ STACJONARNIE

Zajęcia odbywają się w siedzibie Szkoły przy ulicy Romana Ingardena 3, 30-060 Kraków. Warunkiem uruchomienia kursu stacjonarnego jest zebranie niezbędnej liczby uczestników w grupie (minimum 5 osób).
Uprzejmie informujemy, że w celu zapisania się na program „Jesień z językiem polskim” niezbędne jest przesłanie kompletnego formularza zgłoszeniowego.

  •  Kursy: Każdy z kursów składa się z 50 godzin akademickich nauki języka polskiego (1 godzina akademicka = 45 minut).
  •  Opis kursu: Kurs ma charakter ogólny. Uczestnicy rozwijają i doskonalą wszystkie sprawności językowe tj. mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie. Poznają też i poszerzają swoją znajomość gramatyki i słownictwa. Program kursu dostosowany jest każdorazowo do potrzeb i poziomu uczestników, który jest określany na podstawie testu plasującego na uniwersyteckiej platformie Open UJ oraz rozmowy z lektorem na pierwszych zajęciach.
  •  Zajęcia: od poniedziałku do piątku, 5 godzin akademickich dziennie, od 15:00 do 19:15 czasu polskiego.
  •  Punkty ECTS: Możliwość uzyskania 3 punktów ECTS za każdy z kursów pod warunkiem zdania egzaminu końcowego.
  •  Dyplomy, certyfikaty: Każdy kursant otrzyma świadectwo uczestnictwa w programie, a osoby, które zdadzą egzamin końcowy – dyplom z oceną oraz liczbą uzyskanych punktów ECTS.
  •  Cena za jeden kurs: 1590 PLN.

Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy płatności kartą bezpośrednio w Biurze Księgowości Szkoły – prosimy wyłącznie o wnoszenie opłat przelewem bankowym lub podanie danych karty płatniczej w formularzu aplikacyjnym w celu zdalnego pobrania należności.

W celu zapisu na kurs, prosimy o przesłanie kompletnego formularza aplikacyjnego w formacie PDF na adres mailowy: plschool@uj.edu.pl. Potwierdzenie przyjęcia oraz wszelkie dalsze informacje uzyskają Państwo w odpowiedzi drogą elektroniczną.

 

Завантажити файли
pdf
Formularz aplikacyjny - Jesień z językiem polskim