Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

LEKCJE INDYWIDUALNE ONLINE

LEKCJE INDYWIDUALNE - ONLINE
 
Zapraszamy na indywidualny kurs języka polskiego w formie online organizowany przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. 
 
Szkoła Języka i Kultury Polskiej dysponuje grupą wykwalifikowanych lektorów, specjalizujących się w indywidualnych formach nauczania języka polskiego jako obcego. 
 
Opis kursu:  w ramach kursu lektor może koncentrować się na doskonaleniu ogólnej znajomości języka polskiego, jak również na ćwiczeniu wybranych sprawności językowych (np. pisanie, lektura i analiza tekstów, gramatyka), określonych tematów oraz poszerzaniu specjalistycznego słownictwa. Oferta obejmuje także przygotowanie do zdawania Państwowego Egzaminu Certyfikatowego z Języka Polskiego jako Obcego. Lekcje indywidualne są doskonałą propozycją także dla osób, które posługują się sprawnie językiem polskim w mowie, ale chciałyby udoskonalić swoje umiejętności. 
 
W celu zapisania się na kurs należy:
  1. Zapoznać się z informacjami o kursie na stronie internetowej Szkoły.
  2. Wypełnić Formularz Aplikacyjny online i wyrazić stosowne zgody w załączonych dokumentach: Informacja o Przetwarzaniu Danych Osobowych, Regulamin kursu lekcji indywidualnych i Zgoda na Rozsyłanie Informacji. Następnie Szkoła odsyła do Państwa wypełniony Formularz Aplikacyjny w formie pliku pdf. Dokument należy wydrukować, odręcznie podpisać i przesłać w formie skanu na adres: plschool@uj.edu.pl 
  3. Dokonać opłaty za kurs.
Potwierdzenie przyjęcia oraz wszelkie dalsze informacje uzyskają Państwo w odpowiedzi drogą elektroniczną. Prosimy mieć na uwadze, że na dopełnienie kwestii organizacyjnych tj. znalezienie nauczyciela i ustalenie harmonogramu lekcji Szkoła potrzebuje około 7 dni roboczych. 
 
Cena za 1 godzinę akademicką (45 min) wynosi: 105,00 PLN od 1 października 2023 r. do 30 września 2024 r. 
Na początku zalecane jest wykupienie minimum 5,6 godzin akademickich.
 
Forma płatności: 
  • przelewem bankowym na indywidulany numer konta przesyłany na etapie zapisu
  • kartą bezpośrednio w Biurze Księgowości Szkoły (ul. Romana Ingardena 3, 30-060 Kraków, pokój nr 139) od poniedziałku do piątku między 8:00 a 15:00 
  • lub upoważnić Szkołę do obciążenia karty kredytowej/debetowej wypełniając formularz autoryzacji przesyłany na etapie zapisu. 
Szkoła nie przyjmuje płatności gotówką.
Opłaty bankowe pokrywane są przez uczestnika kursu. 
 
Lekcje, za które nie została dokonana wpłata, nie odbędą się. Szkoła ma prawo odmówić organizacji kursu języka polskiego, jeżeli jego całość lub część nie zostaną opłacone z góry.
 
Uczestnik kursu powinien powiadomić nauczyciela o odwołaniu zajęć z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem. W razie niedotrzymania tego terminu, zajęcia będą traktowane jak zrealizowane.
 
Zaświadczenie o uczestnictwie:
Po zakończeniu kursu na życzenie kursanta Szkoła może przygotować Zaświadczenie o uczestnictwie
 
DANE KONTAKTOWE:
Szkoła Języka i Kultury Polskiej
Instytut Glottodydaktyki Polonistycznej
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
ul. Romana Ingardena 3, pok. 139
30-060 Kraków, Polska
Tel.: +48 12 663 29 28
       +48 12 421 36 92
e-mail:  plschool@uj.edu.pl