Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

​PRAKTYCZNE INFORMACJE

ASYSTENCI

Dla uczestników Szkoły Letniej zapewnione jest wsparcie asystentów. Asystenci są obecni w hotelu w dniach zakwaterowania oraz uczestniczą w wycieczkach programu turystyczno-kulturalnego. 

WI-FI

Uczestnicy Szkoły Letniej mają zapewniony dostęp do wi-fi na terenie obiektów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dane do logowania przesyłane są mailem przed rozpoczęciem programu.

LEGITYMACJA ISIC (International Student Identity Card)

Uczestnicy posiadający aktualny status studenta mogą nabyć przed przyjazdem do Polski Legitymację ISIC (International Student Identity Card), która uprawnia do zniżek m.in. na transport publiczny w Krakowie. 

KOMUNIKACJA PUBLICZNA W KRAKOWIE I BILET MIESIĘCZNY

Uczestnikom przyjeżdżającym na dłuższy czas do Krakowa zalecamy wykupienie biletu miesięcznego „Bilet metropolitalny – sieciowy” na strefę I.  Imiennym elektronicznym nośnikiem biletu jest Krakowska Karta Miejska. W celu jej wyrobienia należy udać się do jednego z Punktów Obsługi Pasażerskiej. WAŻNE: należy mieć ze sobą swoje jedno aktualne zdjęcie. 

TRANSPORT Z/DO LOTNISKA W KRAKOWIE

Aktualne informacje o transporcie do i z lotniska w Balicach (Lotnisko im. Jana Pawła II w Krakowie) znajdują się na stronie lotniska