Nawigacja Nawigacja

Aktualnosci

Rozpoczęcie nowego kursu

30.09.2019
9 września rozpoczął się trzytygodniowy, intensywny orientacyjny kurs języka i kultury polskiej dla studentów z Chin! Grupa jest już po dwóch latach nauki polskiego w Chinach i przez następne dwa będzie kończyć studia w Centrum Języka I Kultury Polskiej w Świecie w ramach czteroletniego programu - Studia polskie - język, kultura, społeczeństwo.
więcej o Rozpoczęcie nowego kursu

Atrakcje kursów sześcio- i trzytygodniowych

12.08.2019
Miniony tydzień dla uczestników kursów sześcio- i trzytygodniowego obfitował w różne atrakcje.
więcej o Atrakcje kursów sześcio- i trzytygodniowych

Rozpoczęła się 50-ta edycja Szkoły Letniej Języka i Kultury Polskiej! :)

10.07.2019
Ceremonia rozpoczęła się oficjalnymi przemowami prowadzonymi przez rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz dyrekcję naszej szkoły!
więcej o Rozpoczęła się 50-ta edycja Szkoły Letniej Języka i Kultury Polskiej! :)

Juwenalia 2019 - KULTURALIA

03.06.2019
W czasie krakowskich Juwenaliów, studenci Centrum świętowali swój wyjątkowy dzień - KULTURALIA. Każdy mógł zaprezentować zwyczaje, tradycje, kuchnię lub język kraju, z którego pochodzi