Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

NIEINTENSYWNY SEMESTRALNY I ROCZNY KURS „MY POLISH" – ONLINE

NIEINTENSYWNE SEMESTRALNE KURSY JĘZYKA POLSKIEGO

Szkoła Języka i Kultury Polskiej UJ organizuje Nieintensywne semestralne kursy języka polskiego dla obcokrajowców "My Polish" w wymiarze 60 godzin akademickich. Programy rozpoczynają się w październiku (I. semestr) i w lutym (II. semestr).

Rok akademicki 2020/2021

KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W FORMACIE ONLINE

II. Semestr

  • Początek zajęć akademickich: 22 lutego 2021;
  • Zakończenie programu: 18 czerwca 2021;
  • Pisemny test plasujący – w formacie online, link przesyłany na etapie zapisu na kurs w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia;
    Ustny test plasujący online –17-19 lutego 2021 w godzinach: 18:30-20:00, po uprzednim umówieniu się na konkretną godzinę (platformy: WEBEX, MS Teams, Lajkonik UJ);
  • Uwaga: kursanci, którzy nigdy nie uczyli się języka polskiego, nie muszą uzupełniać testu plasującego (wystarczy poinformować nas mailowo o tym fakcie: plschool@uj.edu.pl).

Zajęcia: Dwa razy w tygodniu po 90 minut – harmonogram zajęć zostanie uzgodniony wspólnie przez studentów i lektora podczas pierwszych zajęć.

Opis kursu:

Kurs składa się z 60 godzin akademickich nauki języka polskiego (1 godzina akademicka = 45 minut). Zajęcia mają charakter ogólny. Podczas spotkań kształcone są wszystkie sprawności językowe (mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie) oraz poszerzana jest znajomość gramatyki i słownictwa. Program dostosowywany jest do zainteresowań i poziomu językowego uczestników. Podział na grupy dokonany zostanie na podstawie testu plasującego.

Oferujemy:

  • Zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami po studiach i szkoleniach specjalistycznych odbytych na Uniwersytecie Jagiellońskim;
  • Małe grupy;
  • Możliwość uzyskania 4 punktów ECTS za uczestnictwo w całym kursie pod warunkiem zdania egzaminu końcowego;
  • Świadectwo ukończenia kursu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (po pomyślnym zdaniu egzaminu końcowego).

W celu zapisu na kurs, prosimy o przesłanie kompletnego formularza aplikacyjnego w formacie PDF na adres mailowy: plschool@uj.edu.pl. Potwierdzenie przyjęcia oraz wszelkie dalsze informacje uzyskają Państwo w odpowiedzi drogą elektroniczną.

Cena kursu (za jeden semestr): 1490 PLN

Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy płatności kartą bezpośrednio w Biurze Księgowości Szkoły – prosimy wyłącznie o wnoszenie opłat przelewem bankowym lub podanie danych karty płatniczej w formularzu aplikacyjnym w celu zdalnego pobrania należności.

Pliki do pobrania
pdf
Aplikacja My Polish i RODO - II semestr 2020-2021